Jak wybrać idealne obrączki ślubne?

0
Jak wybrać idealne obrączki ślubne?

Złote obrączki to symbol miłości, który towarzyszy parze w dniu ślubu oraz przez całe życie. Aby stanowiły gustowne przypomnienie o silnym i niezmiennym uczuciu, należy wybrać odpowiedni model, który będzie wygodny i dobrany do gustu pary młodej.

Złote obrączki – jak wybrać idealny model?

Złote obrączki to symbol miłości i jednocześnie biżuteria noszona przez cały czas – w trakcie pracy, ćwiczeń, wykonywania obowiązków domowych, stąd powinny prezentować się estetycznie, ale jednocześnie zapewniać maksymalny komfort. W tym miejscu warto zaznaczyć, że obrączki nie muszą być takie same, a wręcz odchodzi się od takiego trendu. Pierścionek dla niej może prezentować się bardziej ozdobnie, mieć szereg dodatków i bogatsze zdobienia, a panowie najczęściej decydują się na gustowne, minimalistyczne wersje.

Wybierając obrączki, trzeba skupić uwagę na ich stylu, czyli dopasować go do ubrań wkładanych na co dzień. Obrączka dla pani młodej powinna również pasować do pierścionka zaręczynowego, gdyż z reguły są noszone razem. Wybór w sklepach jest ogromny, dlatego każdy bez problemu odnajdzie model idealny dla siebie.

Obrączki w różnym stylu

Minimalistyczne obrączki charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością. Nie ma na nich zdobień i dodatków, dlatego przypisuje im się ponadczasowy charakter, są zawsze modne i gustowne. Ten pierścionek świetnie prezentuje się z każdym strojem i na każdą okazję. To wybór par, które chcą nosić takie same obrączki.

Klasyczne złote obrączki również są proste, ale występują w nich zdobienia, chociażby z kamieni. Panie najczęściej wybierają modele wzbogacone w diamenty czy cyrkonie, a panowie mogą zdecydować się na ten sam pierścionek, ale oczywiście bez zdobień.

Nietypowe obrączki to ostatnia kategoria. Jak sama nazwa wskazuje są inne niż większość propozycji występujących w sklepach. Wyróżniają się formą oraz barwą. Stosuje się geometryczne kształty, często stanowią połączenie wielu materiałów i kolorów. To propozycja, która pozwala wyróżnić się i pasuje do oryginalnych, ciekawych strojów wkładanych na co dzień.

Wybór obrączek jest kwestią indywidualną, dlatego para powinna udać się na zakupy sama i bez pomocy rodziców czy świadków dokonać tego jakże ważnego zakupu.