Policjanci goleniowskiej drogówki zatrzymali 46-latkę, która kompletnie pijana prowadziła samochód. W organizmie kobiety było 2,4 promila alkoholu. Za ten czyn, grożą jej nawet 2 lata więzienia. Kobieta opijała swoje zaręczyny.

Funkcjonariusze ruchu drogowego z Goleniowa, w miejscowości Żabowo na krajowej „szóstce”, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Focus, kierowany przez 46-letnią mieszkankę gminy Nowogard. Już podczas pierwszej rozmowy z kierującą, policjanci byli pewni, że kobieta jest pijana. Potwierdziło to badanie alkomatem, który wykazał 2,4 promila alkoholu. Tłumaczenie kobiety, było bardzo oryginalne. Wyjaśniła mundurowym, że spożywała alkohol ze szczęścia, bo po 12 latach znajomości, życiowy partner w końcu jej się oświadczył.

Pomimo takich tłumaczeń i radości kobiety z zaręczyn, policjanci nie byli dla niej pobłażliwi. 46-latka musiała pożegnać się ze swoim prawem jazdy, a fakt kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości będzie miał swój finał w sądzie. Kobiecie grozi do 2 lat więzienia.