W środę 13 kwietnia Wilki Morskie rozegrają ostatni mecz we własnej hali przed fazą play off. Rywalem szczecinian będzie koszaliński AZS, który o najlepszej ósemce może już zapomnieć.

Akademicy jeszcze w miniony weekend mieli nadzieję, że uda im się rzutem na taśmę awansować do play off. Niestety przegrali ze Śląskiem Wrocław 78:84, co spowodowało, że nadzieje prysły. Jednak zespół z Koszalina zapowiada, że do ostatniej kolejki będzie grał z takim samym zaangażowaniem.

W całkowicie odmiennych nastrojach znajdują się zawodnicy ze Szczecina. Wilki Morskie imponują formą ostatnich tygodniach wygrywali mecz za meczem, a ostatnia porażka 100:106 z Asseco Gdynia to jedynie wypadek przy pracy. Wilki niedawno ograli m.in. Rosę Radom 98:84 i Turów Zgorzelec 94:93.

Wilki Morskie, w ramach wdzięczności za wspaniały doping przez cały sezon, zaprasza wszystkich kibiców do zakupu biletów na mecz z AZS Koszalin za połowę ceny. Promocja 50% taniej obowiązywała do dnia 10.04 włącznie.

Bilety za 1 zł w sektorze rodzinnym obowiązują dla dziecka do 10 lat przy zakupie 2 biletów normalnych w pełnej cenie. Dwóm osobom wykupującym bilety normalne może towarzyszyć maksymalnie trójka dzieci w cenie za bilet 1 zł/ os. Wymagany jest dokument określający wiek.
Cena biletów wzrasta o 4 zł na 2,5 godziny przed rozpoczęciem meczu. Sprzedaż w kasach Areny Szczecin rozpocznie się na 2 godziny przed meczem.

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Wszystkie osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku maja wstęp wolny na imprezy organizowane przez King Wilki Morskie Sportowa S.A., natomiast opiekun takiej osoby jest zobowiązany do zakupu biletu OPIEKUN za 8 zł.