Wakacje pod palmami? Od dziś to możliwe, i to bez wyjeżdżania ze Szczecinka! Na Mysiej Wyspie trwa właśnie „sadzenie” 11 egzotycznych drzew, które umilą czas mieszkańcom i turystom.

– Pomysł spodobał nam się praktycznie od samego początku. Po akceptacji ze strony burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa nie pozostało nam już nic innego, jak tylko go zrealizować. O tym, czy był to strzał w dziesiątkę będą mogli przekonać się sami plażowicze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Mysiej Wyspy w nowej odsłonie  – zachęca Anna Mista, dyrektor Wydziału Komunalnego Urzędu Miasta, która dzisiaj po południu oficjalnie odbierze inwestycję od wykonawcy.

A trzeba przyznać, że z palmami plaża wygląda naprawdę egzotycznie. Wakacyjny relaks w tak nietypowym, jak na Szczecinek otoczeniu już teraz spodobała się pierwszym mieszkańcom, którzy przyglądali się rosnącym w ekspresowym tempie drzewom. Palmy na Mysiej Wyspie zostaną przynajmniej do końca wakacji, dlatego czasu na ich podziwianie na pewno nie zabraknie. Zapraszamy!