Parkiet 100 m2, świecące girlandy, muzyka i tańce. Skoro nadchodzi ostatnia sobota miesiąca, to czas na Różankową Potańcówkę. Zaczynamy o godz. 19.00. Zapraszamy do tańcowania!

Muzyczną zabawę pod chmurką, na specjalnie ułożonym parkiecie w szczecińskim Różanym Ogrodzie, poprowadzi Białoruski Teatr Muzyczny Rada. Program muzyczny pierwszej potańcówki to pełne pasji pieśni i tańce odwołujące się do romskich i kozackich tradycji. Widzimy się w sobotę 25 czerwca br. godz. 19.00, Różany Ogród.

Zakładamy dobre buty, przychodzimy i tańczymy.  :)

W ramach Różanego Ogrodu Sztuki, czekają nas w najbliższy weekend również inne atrakcje:

Sobota 25 czerwca,

godz. 12.00

Bigband des Musikgymnasiums „Käthe Kollwitz“ Rostock

Grupa Bigband jest grupą szkolną Liceum Ogólnokształcącego o profilu muzycznym im. “Käthe Kollwitz” w Rostoku. Repertuar koncertu obejmuje utwory takie jak „String Of Pearls“ – „The Girl From Ipanema” lub “Blue Train”, “Welcome to the Jungle” oraz niektóre kawałki zaaranżowane przez nauczyciela Jana-Petera Kocha specjalnie dla zespołu.

godz.19.00

Różankowa Potańcówka Muzyczną zabawę poprowadzi Białoruski Teatr Muzyczny Rada,

Niedziela 26 czerwca, godz. 12.00

„PRZEBOJE OPERETKI I MUSICALU”. Znane arie, duety i fragmenty zespołowe – operetkowe i musicalowe wybitnych kompozytorów światowych w wykonaniu warszawskich solistów operowych Cantores Varsovienses. W repertuarze koncertu usłyszymy m.in. utwory, “Tonight”, “Maria” z “West Side Story”, “Przetańczyć całą noc” z “My Fair Lady”, “Usta milczą, dusza śpiewa “z “Wesołej Wdówki”.

Różany Ogród Sztuki To cykl letnich propozycji artystycznych dla mieszkańców Szczecina i turystów w Różance, najsłynniejszym szczecińskim ogrodzie różanym. To koncerty, plenery oraz wystawy, to również propozycje artystyczne dla dzieci, spektakle interaktywne i warsztaty twórcze. To również plenerowa czytelnia z dobrymi książkami i wygodnymi leżakami.