Mimo, iż w tym roku pogoda nie rozpieszcza, jak zwykle (no prawie) sobotni (22.07.2017) poranek w Parku Zdrojowym okazał się słoneczny, z nieco mniejszą niż zwykle ilością komarów. W tak sprzyjających „okolicznościach” odbyła się kolejna, tym razem 54. edycja parkrun Świnoujście. Całą 5 km trasę pokonało 93 zawodników.

Najkrócej na trasie przebywali:

Wśród mężczyzn:

Piotr Moździerz – 18:41 (poprawił swój dotychczasowy rekord o 6 sekund);

Sylwester Swędrowski – 19:13;
Remigiusz Jopek – 20:18

 

Wśród kobiet:

Monika Murawska – 24:41 (24 miejsce open);
Teresa Domalewska – 24:47 (25 miejsce open);
Anna Hellstrom – 26:43 (31 miejsce open)

 
W zmaganiach z kilometrami po raz pierwszy na trasie parkrunu uczestniczyło 15 zawodników. 21 osób poprawiło swój czas potrzebny na pokonania trasy.
Szczegółowe wyniki znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/
Jak często się zdarza na naszym parkrunie, po dotarciu na metę wszystkich startujących, nastąpiło losowanie nagród. Tym razem były to mydełka wyrabiane z „tajemnej receptury” przez jednego z naszych dzisiejszych sponsorów – „Morze Mydła Manufaktura Kosmetyczna”. Oczywiście nie zawiedli inni sponsorzy, którzy ufundowali dla startujących wodę, ciastka i inne smakołyki.
Zespół parkrun dziękuje wszystkim, którzy pomogli przeprowadzić 54. parkrun Świnoujście – wolontariuszom (a było ich14) oraz sponsorom tj. „Morze Mydła Manufaktura Kosmetyczna”, Uzdrowisko Świnoujście S.A., Hotel „Trzy Wyspy”, Stowarzyszenie Trzeźwościowe “HOL. Cieszymy się, że tak licznie przybywacie i tworzycie wspaniałą atmosferę. Za tydzień znowu się spotykamy, tym razem na 55. edycji parkrun Świnoujście. Do zobaczenia na trasie.