Koszaliński AZS przegrał kolejne spotkanie w Tauron Basket Lidze. W miniony poniedziałek 8 lutego akademicy przegrali na wyjeździe z Polskim Cukrem Toruń 77:84. Najskuteczniejszym graczem zespołu z Pomorza Środkowego był Patrik Auda, który zdobył 24 punkty, zaś dla Torunia najwięcej punktów rzucił Łukasz Wiśniewski – 20.

W pierwszych minutach lepiej radzili sobie koszalinianie. Już w drugiej minucie AZS prowadził po trójce Wadowskiego 9:2. Kolejne akcje, również były udane dla koszalińskiej drużyny, która po sześciu minutach wygrywała już 20:6. Po pierwszej ćwiartce było 25:18 dla gości.

Kolejna kwarta była niezwykle wyrównana. Polski Cukier starał się odrabiać straty. Natomiast AZS robił wszystko, aby utrzymać wypracowaną przewagę. Do przerwy akademicy prowadzili 43:36.

Po zmianie stron gospodarze szybko złapali wiatr w żagle i już w 3 minucie tej części spotkania doprowadzili do remisu 52:52. Następnie gra toczyła się pod dyktando Polskiego Cukru, który przed decydującą odsłoną prowadził już 62:56.

Toruń nie dał już sobie wyrwać zwycięstwa. Ostatecznie Polski Cukier wygrał 84:77.