Świdwińscy policjanci ukończyli jeden z najbardziej wymagających biegów przez przeszkody. Runmowgeddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód.

W sobotę trzyosobowa drużyna funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie pojechała do Rzepczyna, gdzie odbyła się ogólnopolska impreza pod hasłem “Runmoweddon”. Na trasie wyścigu czekają na uczestników błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Podczas biegu zawodnicy musieli przenosić ciężary, ciągnąć betonowe bloczki i worki z piaskiem.

Sierż. Paweł Thielmann, post. Dominik Wróblewski oraz post. Piotr Sieczkowski cali i zdrowi, bogatsi o nowe doświadczenia a co więcej spragnieni większej dawki adrenaliny ukończyli Runmoweddon Rzepczyno 2017.

Po wyczerpującym rajdzie odbyły się zawody wyciskania sztangi leżąc. Tym razem ciężar dla wszystkich uczestników był stały ( 30 KG)  a o wygranej stanowiła ilość powtórzeń. Sierż. Paweł Thielmann,  na co dzień pracujący w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym KPP w Świdwinie bezkonkurencyjnie zwyciężył wykonując aż 151 powtórzeń.