Drużyna STARTu Szczecin zdobyła trzecie miejsce w  turnieju o Puchar Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco. Zawody w weekend były rozgrywane we Wrocławiu.

W rozgrywkach grupowych szczecinianie pokonali przeciwników z Łódź 2:0, Legnicy 2:0 i Jeleniej Góry 2:0 oraz ulegli nowo powstałej drużynie KS Indra (były wielokrotny mistrz Polski Start Poznań) 1:2 . Wspomniane rezultaty zapewniły ekipie ze Szczecina drugie miejsce w grupie.

W półfinale START Szczecin przegrał z IKS Atak Elbląg 0:2. W meczu o trzecie miejsce szczecinianie okazali się lepsi od KS Indry (wygrana 2:0) i zdobyli brązowe medale. W całym turnieju zwyciężyła drużyna IKS Atak Elbląg.

Najlepszym atakującym turnieju został zawodnik STARTu Szczecin Michał Wiśniewski, zaś najstarszym biorącym czynny udział w turnieju Andrzej Kumela.

Tym samym drużyna ze Szczecina wywalczyła sobie prawo do gry w finałach Mistrzostw Polski, które odbędą się za 3 tygodnie w Łodzi.