Już w sobotę 7 listopada w szczecińskim klubie Rocker Club, po raz kolejny dobrze znany w stolicy województwa zespół Specyficzni. Koncert powinien rozpocząć się o godzinie 21:00.


Zespół w początkowym okresie swojej działalności na przełomie 2009 r. i 2010 r., występował jeszcze pod nazwą Jesienni, ponieważ ówczesny skład zespołu stanowili muzycy Jesiennych, (Jacek Gałkiewicz perkusja, Arek Kokeli gitara, Mariusz Piotrowicz gitara, Kamil Żuchowski bas, Hubert Biczkowski Vocal). Po kilku miesiącach wspólnego koncertowania goleniowscy muzycy, poczuli potrzebę stworzenia nowego autonomicznego projektu muzycznego, który przewrotnie nazwali „SPECYFICZNI”.

 

Skład muzyczny zespołu:

  • Wokalizuozeria – HUBA – HUBERT BiCZKOWSY
  • gitara prowadząca Mariusz „mariano italiano” Piotrowicz,
  • gitara solowa Arek „koko-kokos” Kokeli,
  • perkusja Jacek „jaca-jacenty” Gałkiewicz.

 

Niesamowita i charyzmatyczna osobowość Hubasa w połączeniu z doświadczeniem pozostałych muzyków szybko okazała się strzałem w dziesiątkę. Specyficzni po kilku miesiącach działalności zyskali rzeszę fanów. Koncertowali głównie w szczecińskich klubach Rocker, Kafe Jerzy czy Pinokio, nabierając specyficznego i oryginalnego brzmienia by w rezultacie pokazać się szerokiej publiczności na dużych scenach u boku wielu polskich gwiazd.

 

Mocny przekaz płynący ze sceny podczas koncertów SPECYFICZNYCH i niewiarygodny odbiór słuchaczy, sprowokował zespół do pracy nad własnym materiałem. Efekty miejmy nadzieję usłyszeć niebawem.

 

AR