Na Pogodnie przy ulicy Siemiradzkiego remontowany jest Skwer Zdrowia. Ułożone są już alejki, ustawiona mała architektura. W różnych punktach skweru znalazły się urządzenia siłowni pod chmurką.

Zadanie realizowane jest w porozumieniu z radą osiedla. Ułożona są już alejki z płyt kamiennych oraz o nawierzchni mineralnej. Wzdłuż nich ustawiane są ławki, tuż obok znajdą się kosze na śmieci. Mieszkańcy Pogodna będą mieli do dyspozycji urządzenia siłowni zewnętrznej. Już teraz w wyznaczonych miejscach zamontowane są przyrządy poprawiające sprawność fizyczną. Dla miłośników gry w szachy przygotowane zostały betonowe stoły z szachownicami oraz siedziska.  Cały skwer docelowo będzie oświetlony. Przy ulicy Siemiradzkiego pojawią się drzewa i krzewy. Wykonawcy rozpoczęli już nasadzenia. Na całym terenie założone zostaną trawniki.

Koszt inwestycji to 257 tysięcy złotych.

To już kolejna trwająca inwestycja Zakładu Usług Komunalnych, która wzbogaca miasto o zielone tereny rekreacyjne. Na Prawobrzeżu powstaje Park Majowe, na Golęcinie – Park Liga. Trwają również prace na skwerze między ulicami Reja, Heleny i Naruszewicza. Zakończyły się przed paroma tygodniami na skwerze Doliwo-Dobrowolskiego przy ulicy Bema.