Piłkarze MKP Szczecinek zwycięzcami finału Pucharu Polski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. W rozegranym we wtorek decydującym starciu pokonali oni Rasel Dygowo 5:3 po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla naszej ekipy w 52. minucie zdobył Marcina Kaszczyc, a 11 minut później wyrównał Andrzej Wojciechowski.

Za zwycięstwo w finale piłkarze MKP otrzymali czek na 30 tys. zł. Pamiątkowe medale i puchar wręczał im Daniel Rak, zastępca burmistrza Szczecinka oraz Jan Bednarek, szef ZZPN.

W zwycięskiej drużynie zagrali: Patryk Wilczyński, Maciej Góra, Piotr Kusiak, Bartłomiej Wożniak, Łukasz Jurjewicz, Mateusz Jureczko,, Mateusz Malczyk, Paweł Bednarski, Adam Jabłoński, Marcin Kaszczyc, Daniel Szymański, Mateusz Sochalski, Maciej Winnicki, Michał Barański, Grzegorz Kozanko, Filip Grabowski, Mateusz Gobis i Miłosz Sojka.