Łobescy policjanci zatrzymali 35- letniego obywatela Austrii, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodował kolizję drogową. Mężczyzna usłyszał również zarzut uszkodzenia mienia. Za swoje czyny odpowiedział przed sądem w trybie przyspieszonym.

 
Kilka dni temu dyżurny jednostki łobeskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Węgorzyno samochodem marki suzuki może poruszać się nietrzeźwy kierowca, który spowodował kolizję drogową.
Na miejsce natychmiast wysłany został patrol. Policjanci zatrzymali 35- letniego mężczyznę. Okazało się, że obywatel Austrii jechał na podwójnym gazie, badanie wykazało, że miał on w swoim organizmie ponad dwa promile alkoholu.
35- latek trafił do policyjnego aresztu, tam zachowywał się agresywnie niszcząc cele , w której przebywał.
Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty – zniszczenia mienia i kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Do zarzucanych mu czynów obywatel Austrii przyznał się i złożył wyjaśnienia.
Wczoraj 35- latek w trybie przyspieszonym odpowiadał przed sądem za popełnione czyny. Sąd uznał go winnym i wymierzył mu karę.

Nie był to jednak jedyny wyrok, który usłyszał 35-latek w tym samym dniu ponownie stanął przed sądem, gdzie odbyła się wokanda dotycząca spowodowania przez niego kolizji drogowej. Mężczyzna przyznał się również do tego czynu i usłyszał wyrok skazujący.