W Dzień Kobiet, 8 marca w Filharmonii Szczecińskiej im. Mieczysława Karłowicza odbędzie się Koncert PARIS! The Show.
” Nowe widowisko muzyczne autorów Piaf! The Show z najsłynniejszymi francuskimi piosenkami lat 40-tych i 50-tych, z repertuaru Charlesa Aznavoura, Jacques Brel’a, Edith Piaf, Maurice Chevalier, Josephine Baker czy Yves Montand!

Po raz pierwszy w Polsce Paris! The Show! To wyjątkowe muzyczne widowisko, oddające hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przygotował i wyreżyserował Gil Marsalla, autor i twórca entuzjastycznie przyjętego w Polsce widowiska Piaf! The Show. Gwiazdą przedstawienia jest Anne Carrere, doskonale znana polskiej publiczności z niezapomnianej kreacja Edith Piaf.
Paris! The Show przenosi widzów w świat najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów, w dzielnice Montmartre. W programie usłyszymy 30 najbardziej francuskich piosenek największych artystów sceny francuskiej w wykonaniu 3 solistów wspomnianej Anne Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco, którym towarzyszy zespół i tancerze. Wszystko w bogatej oprawie wizualnej i aranżacji scenograficznej. Spektakl potrwa 2 godziny i składać się będzie z dwóch odsłon przedzielonych 20 minutową przerwą.