Weekend w Mielnie minął pod znakiem emocji z piłką ręczną kobiet. Najlepszymi zawodniczkami okazały się reprezentantki BHT GRU Piotrków Trybunalski, a w klasyfikacji mężczyzn triumfowali zawodnicy BHT Auto Forum Petra Płock. W rozgrywkach udział brały dwa męskie zespoły koszalińskiej Gwardii.

Drużyny z Koszalina okazały się gościne. Juniorzy Gwardii uplasowali się na ósmej pozycji. W decydującym spotkaniu przegrali z MKS Grudziądz 1:2. Natomiast zespół seniorów zajął szóse miejsce, a w spotkaniu o piątą lokatę uległ z SPRP Damy Radę Inowrocław 1:2.

W finale kobiet BHT szczypiornistki GRU Piotrków Trybunalski pokonały Pyrki Poznań 2:0. W męskim finalie BHT Auto Forum Petra Płock pokonał BHT Gru Piotrków Trybunalski 2:1.