Dance, house a może disco, m.in. takie brzmienia będzie można dzisiaj usłyszeć na Łasztowni. To wszystko za sprawą klubowej zabawy, która rozpocznie się już wieczorem.

Oczekiwanie na rozpoczęcie festiwalu Pyromagic wcale nie musi być nudne, a jeszcze lepiej, kiedy ten czas umila nam świetna muzyka. O godzinie 20.00 zapraszamy na Nabrzeże Starówka na dobrą zabawę w rytm tanecznych hitów. W ustawionych na nabrzeżu sferycznych namiotach będzie można przetańczyć (prawie) całą noc. O świetną atmosferę na parkiecie zadbają m.in. DJ Damian S, DJ Jazzowski, Live Act DJ MNK & Bartosz Utracki (Missing Link), ale też zespół Bass Astral x Igo. Chwilę wytchnienia zagwarantuje natomiast beachbar serwujący zimne i kolorowe napoje. Nie może Was tam zabraknąć!

Dyskotekowa zabawa to jednak nie jedyna atrakcja, jaka zaplanowana została na Łasztowni. W piątek punktualnie o godzinie 15:00 wystartowało kolorowe szaleństwo. Dzieci, młodzież oraz dorośli skąpani w kolorowych proszkach holi bawią się wspólnie podczas Splash of Colors.

– To nie pierwszy raz kiedy biorę udział w takiej imprezie – mówi Ania jedna z uczestniczek – Uwielbiam to uczucie, gdy wokół siebie widzisz tyle kolorowych iskierek naraz tworzących magiczne obrazy na niebie i mnóstwo ludzi, pozytywnie zakręconych jak ja. To prawdziwy festiwal kolorów!

Szczecińskie wydarzenie to zwieńczenie wszystkich festiwali kolorów, które odbyły się w tym sezonie w całej Polsce. O wyjątkowości tego wydarzenia świadczy bicie rekordu Polski w synchronicznym wyrzucie proszków holi o godz. 18.00.