W niedzielę (13 sierpnia o 16.00) kolejna odsłona „Coolturalnych Wakacji 2017”. Tym razem gospodarzem imprezy w Teatrze Letnim będzie Twoje Radio, które do udziału w festynie zaprosiło między innymi Klubik Stargardzkich Mam. Będzie się działo? To mało powiedziane!

Stargardzki Klubik Mam, specjalnie dla nas i naszych pociech przygotował kreatywne stanowiska ze sztucznym śniegiem, warsztatami fotograficznymi, kukiełkami z filcu oraz z innymi niespodziankami. Będzie również mnóstwo zabawy dla dzieci w języku angielskim z Centrum Języków Obcych Open Mind. Mamy zadbają również o masaż dłoni olejkami naturalnymi oraz udzielą konsultacji składu kremów. Wiele konkursów, zabaw, quizów z nagrodami dla dzieci ufundowanymi m.in. przez Urząd Miejski.
Ponadto w niedzielnej imprezie Radia Stargard odbędą się: warsztaty dziennikarskie, jarmark zajęć dodatkowych dla dzieci, konkursy, aktywna przedszkoliada, czyli konkurencje sprawnościowe z zakresu czterech dyscyplin sportowych: piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki. Również Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa „Tęczowe Abecadło” przygotowała dla dzieci i rodziców kreatywne działania plastyczne i literackie stworzyć w projekcie ,,Szkoła Marzeń”.
Zabawa będzie przednia! Zapraszamy!