Koszaliński AZS w ostatnim meczu wyjazdowym TBL przegrał po walce z Polpharmą Starogard Gdański 72:81. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Marcin Flieger z 24 punktami, sześcioma zbiórkami i pięcioma asystami. Po 15 punktów dołożyli Michael Hicks i Damien Kinloch. W ekipie gości wyróżniał się Artur Mielczarek z 17 punktami.

Pierwsi zaatakowali gospodarze, którzy objęli prowadzenie 5:0. Niedługo później akademicy doprowadzili do remisu, a dzięki dobrej grze Artura Mielczarka wyszli na minimalne prowadzenie.  Koszalinianie po dziesięciu minutach wygrywali 22:17. Druga ćwiartka rozpoczęła się podobnie do pierwszej, ponownie Polpharma zaatakowała i odnotowała serię 8:0. Starogardzianie wygrywali po 20 minutach rywalizacji 36:33.

Trzecia kwarta to popis graczy z Pomorza Środkowego, którzy zaliczyli serię 12:0, co pozwoliło wyjść na prowadzenie 45:38. Starogard Gdański jeszcze raz zdołał objąć prowadzenie. Przed ostatnią odsłoną było 52:53. Ostatnia kwarta układała się po myśli gospodarzy.Starogardzianie w pewnym momencie prowadzili już 13 punktami. Artur Mielczarek i Marcin Nowakowski w końcówce zmniejszali jeszcze straty, ale to Polpharma wygrała ostatecznie 81:72.