Policjanci ze Szczecina ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za napady na osoby dostarczające pizze. Napastnicy odpowiadają za zbrodnie ponieważ do rozbojów używali noża. Funkcjonariusze znaleźli nóż kominiarki, a także odzyskali część pieniędzy i wartościowy telefon komórkowy. 

W miniony weekend w ciągu dwóch dni doszło do dwóch napadów na osobach dostarczających pizzę. Zamaskowani sprawcy grożąc użyciem noża oraz pozbawianiem życia okradli dwóch dostawców pizzy z pieniędzy oraz telefonów komórkowych. 
Do zdarzeń doszło w nocy, po godz. 22:00 na Pomorzanach oraz Os. Książąt Pomorskich. Pokrzywdzeni nie znali sprawców, a miejsca, gdzie doszło do napadów nie były objęte monitoringiem. W związku z tym, ze sprawcy byli zamaskowani nie można było sporządzić szczegółowych rysopisów.

Napastnikami okazali się dwaj młodzi mieszkańcy Szczecina w wieku 22 i 21-lat. Obaj usłyszeli zarzuty za rozboje z użyciem niebezpiecznego narzędzia, co traktowane jest jako zbrodnia zagrożona karą od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.